امت اسلامی » هسته‌های مقاومت

هسته‌های مقاومت

گزارشی از تحولات میدانی سوریه

نیروهای ارتش سوریه در عملیاتی مناطقی از استان درعا در جنوب ، جاده ارتباطی خناصر به شهر حلب در شمال، منطقه عملیاتی ادلب در شمال غرب و بلندیهای قلمون در مرز سوریه با لبنان ضربات تازه ای به گروه های تکفیری وارد کردند.

بیمارستان های عدن با کمبود دارو و تجهیزات روبرو هستند

ادامه درگیری ها در یمن، بیمارستان های عدن را با کمبود دارو و تجهیزات پزشکی روبرو کرده است.

امام خامنه‌ای الهام‌بخش جهاد مردم عراق

من نمی‌توانم بر کرسی نمایندگی تکیه کنم ولی در شهرهای کشورم توسط عده‌ای جنایتکار سرها بریده شود یا ناموس مردم مورد تجاوز و خرید و فروش قرار گیرد.

حماس اتهامات بشار اسد را رد کرد

جنبش حماس اعلام کرد اتهامات بشار اسد رئیس جمهور سوریه به این جنبش مبنی بر حمایت از گروههای مسلح در داخل این کشور بی اساس است و صحت ندارد.

تشکیلات خودگردان فلسطینی پیش نویس قطعنامه‌ای عربی را به شورای امنیت عرضه می کند

تشکیلات خودگردان فلسطین در حال تماس با کمیته شش جانبه عربی است تا پیش نویس قطعنامه عربی را به شورای امنیت سازمان ملل متحد عرضه کند که در آن بر تشکیل کشور مستقل فلسطین در سرزمینهای اشغالی 1967 صحه گذاشته شده است.

حزب الله با برگزاری گردهمایی گسترده همبستگی خود را با ملت مظلوم یمن اعلام کرد

طرفداران حزب الله با برگزاری گردهمایی گسترده در بیروت همبستگی خود را با ملت مظلوم یمن اعلام کردند.

حماس مذاکره با رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد

پایگاه اینترنتی العالم اعلام کرد: معاون رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) بار دیگر انجام هر گونه مذاکرات با رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.

سرنوشت عزت الدوری مشخص می شود

در پی تکذیب خبر هلاکت عزت الدوری در جریان درگیری میان نیروهای عراقی و تروریست‌ها در استان صلاح الدین توسط حزب بعث عراق مقامات این کشور جسدی که گفته شده متعلق به عزت الدوری است را جهت انجام آزمایش دی ان ای به بغداد منتقل کردند.

«عزت الدوری» معاون دیکتاتور معدوم عراق کشته شد + تصویر

«عزت الدوری» معاون صدام، دیکتاتور سابق عراق در استان صلاح‌الدین توسط نیروهای بسیج مردمی عراقی کشته شد.

تحلیلی بر فلسطین تاریخی

صحنه های اسفبار جنگ و خونریزی ملت فلسطین در نوار غزه، هجوم فزاینده شهرک سازی، محرومیت ساکنان کرانه باختری از مزایای یک زندگی عادی و درجه بندی و محرومیت از حقوق شهروندی در میان عربهای داخل اسرائیل که همه به منزله نقض حقوق مسلم بشر است، بارها و بارها از رسانه ها بازتاب یافته است. بارها و بارها ازادی خواهان و وجدانهای بیدار بشر از آنچه که در فلسطین می گذرد، فریادها کشیده اند و دیگر نیازی نیست که من به تاریخ و سند در این موارد اشاره کنم زیرا که همه آنها برای ما نمایان بوده است. بن بست...

«صابرین»؛ نزدیک‌ترین گروه مقاومت فلسطینی به گفتمان انقلاب اسلامی

تردد جمعیت‌های خیریه و امدادی زمینه بسیار مناسبی را فراهم کرد تا بسیاری از فلسطینیان نوار غزه با مکتب تشییع آشنا شوند و در این مدت تعداد قابل توجهی از آنها تشییع خود را اعلام کنند و این پیش زمینه تشکیل اولین گروه مقاومت شیعی فلسطینی را در نوار غزه به نام «جنبش صبر برای یاری فلسطین» که به اختصار «حصن» یا «صابرین» نامیده می شود، فراهم کرد.

رژیم صهیونیستی اجازه می‌دهد سیمان وارد غزه شود

رژیم صهیونیستی اجازه خواهد داد مقادیر زیادی سیمان به مدت سه سال وارد نوار غزه شود.

نهرین نت: داعش شهر الرمادی را به شدت به محاصره خود در آورده است

معاون رئیس شورای استان الانبار عراق چهارشنبه تأکید کرد گروه تروریستی داعش شهر الرمادی مرکز استان الانبار را به محاصره خود در آورده است.

رژیم صهیونیستی از افزایش دقت و برد موشکهای حماس ابراز نگرانی کرد

رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از آزمایشهای موشکی جنبش حماس اعلام کرد این آزمایشها دقیق تر و برد موشکهای حماس نیز طولانی‌تر شده است.

عضو حماس: حماس برای رقابت انتخاباتی آماده است

عضو کادر رهبری جنبش مقاومت اسلامی، حماس، در فلسطین، از آمادگی این جنبش برای ورود به رقابت های انتخاباتی خبر داد.