استکبار

کودتای شاهزادگان سعودی

محمد بن سلمان برای اینکه بتواند موافقت امریکا و غرب را با این تغییرات به دست آورد با روی کار آوردن شاه زادگان و افرادی که در امریکا تحصیل کرده‌اند و ایالات متحده روی آینده آنان سرمایه گذاری های فکری و معنوی نموده است، اوضاع را به کام غربی ها شیرین نمود.

فقیرترین عضو سنای آمریکا کیست؟

در زیرزمین سنای آمریکا، پیرمردی زندگی می کند که ۸ سال است از سناتورها، کارکنان و لابی ست ها در راهرو سنا، کافه و یا در ضیافت های مخصوص پذیرایی می کند. اما او یک بی خانمان کامل است.

داعش ایزدی‌ها را به خانواده هایشان می‌فروشد

تروریست های تکفیری داعش گروگان های غیرنظامی ایزدی خود را به خانواده هایشان می فروشند. این تروریست ها در ازای دریافت مبالغی کلان، ایزدی های غیرنظامی را به خانواده های آنها پس می دهند.

با دوستان خیانت؛ با دشمنان خباثت

سیاست خارجی ایالات متحده در دهه‌های اخیر همواره بر توجه صرف به منافع این کشور مبتنی بوده است و ساکنین کاخ سفید بار‌ها اثبات کرده‌اند که کوچک‌ترین اعتقادی به پشتیبانی از هم‌پیمانان خود در اوضاع بحرانی ندارند و از هیچ جنایتی برای تقابل با دشمنان خود نیز کوتاهی نمی‌کنند.

جان کری: تا ابد ایران را بازرسی می‌کنیم

«جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در سریلانکا با شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی مصاحبه کرد و گفت که همه راه‌های ایران برای رسیدن به بمب اتم تا همیشه بسته باقی خواهد ماند.

گاردین: خلیفه داعش فلج شده است!

وي افزود: بغدادي همچنان قادر به حركت نيست و پزشكان در مخفيگاهش در شهر موصل در شمال عراق درحال درمان او هستند و از او مراقبت پزشكي می‌كنند.

«حمله به شارلی ابدو کار سعودی‌ها بود»

در همین راستا مقرن بن عبدالعزیز، ولیعهد سابق عربستان که با به تخت رسیدن سلمان بن عبدالعزیز از مقام خویش عزل شد، با انتشار اعلامیه ایی از مردم شبه جزیره خواست تا علیه حکومت دیکتاتوری سلمان به پا خیزند.

نمایندگان مجلس افغانستان از آمریکا انتقاد کردند

شماری از اعضای مجلس نمایندگان افغانستان از بی توجهی آمریکا و هم پیمانانش درباره مسایل امنیتی آن کشور انتقاد کردند.

حریری با پادشاه عربستان دیدار کرد

سعد حریری رهبر جریان المستقبل لبنان روز دوشنبه با ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان دیدار کرد.

معمار ساختار تروریستی داعش کیست؟+تصاویر

برخی اسناد محرمانه ای که هفته نامه اشپیگل ارائه داده است پرده از استراتژی داعش و ساختار سری رهبری آن برداشته و نقش مهم و تاثیر گذار یکی از افسران عالی رتبه اطلاعاتی صدام در شکل گیری و قدرت گرفتن آن را نشان می دهد.

دیدار تونی بلر با پادشاه بحرین

نماینده کمیته چهارجانبه خاورمیانه روز شنبه با پادشاه بحرین در منامه دیدار کرد .

شماری از شاهزادگان سعودی در حبس خانگی قرار گرفتند

رژیم عربستان سعودی شماری از شاهزادگان سعودی را در حبس خانگی قرار داده است.

۱۷۷۶ تن از مدیران پلیس ترکیه بازنشسته شدند

روزنامه زمان چاپ ترکیه در گزارشی در شماره امروز خود نوشت : 1776 تن از مدیران و ده تن از افسران ارشد پلیس ترکیه به صورت اجباری بازنشسته شدند.

رهبر اتحاد صهیونیست هرگونه گفتگو درباره ائتلاف با نتانیاهو را رد کرد

اسحاق هرزوگ رهبر حزب اتحاد صهیونیست، روز شنبه گزارش های خبری مبنی بر ملاقات محرمانه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را به منظور گفتگو درباره تشکیل دولت وحدت ملی رد کرد و گفت ترجیح می دهد در جناح مخالف باقی بماند.

داعش به‌دنبال تشکیل دولت اسلامی اروپا

گروه تروریستی داعش در رقه سوریه با انتشار ویدیویی تصمیم خود را برای تاسیس دولت اسلامی در اروپا و حمله به اندلس (اسپانیا) اعلام کرد.