امت اسلامی » تحریم اسرائیل

تحریم اسرائیل

دلایل جدید برای صهیونیستی بودن نستله

نستله هم‌چنین سی درصد از سهام شرکت صهیونیستی L'Oréal را مالک است که کارخانه روی زمین‌های دزدیده و اشغال شده متعلق به روستای عربی فلسطینی المجیدل (با اسم جعلی Migdal HaEmek) دارد.

تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در آلمان

شهردار شهر ینا در شمال آلمان،با امضای طوماری از تحریم كالاهای ساخت رژیم صهیونیستی كه در سرزمین های اشغالی تولید می شود، حمایت كرد.

۱۲۵ سال فعالیت کمپانی صهیونیستی «کوکاکولا»

کمپانی «کوکاکولا» با شعار تامین آسایش مردم متولد شد و اکنون پس از ۱۲۵ سال به بحران آب دامن می‌زند، در کشتار مردم فلسطین با اسرائیل همکاری می‌کند، کارگران را در کلمبیا می‌کشد و در هند به کوکای قاتل معروف شده است.

جدید‌ترین لیست تحریم شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی

سایت اینمایندز و کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن لیستی از شرکت‌های حامی اسرائیل را منتشر کردند.

تلاش برای بایکوت کالاهای صهیونیستی در لندن+ تصاویر

انگلیسی ها و تعدادی از گروه های حامی ملت فلسطین با برپایی یک ایستگاه در خیابان آکسفورد لندن خواستار تحریم محصولات تولیدی رژیم صهیونیستی شدند.

۵۸ اتحادیه تجاری انگلیس روابط خود را با اسرائیل قطع می‌کنند

اتحادیه های تجاری در انگلیس تصمیم گرفته اند تا روابط تجاری خود را با سازمان ها و شرکت های رژیم صهیونیستی قطع کنند.

گسترش تحریم محصولات رژیم صهیونیستی در اروپا

با توجه به آمارهای ارائه شده میزان صادرات محصولات رژیم صهیونیستی به قاره اروپا در سال ۲۰۱۱ بالغ بر ۱۴ درصد کاهش را نشان می دهد که کارشناسان این مساله را مرتبط با تحریم محصولات اسرائیلی در کشورهای اروپائی می دانند.

جولان کالاهای اسرائیلی در بازار، غفلت غیر قابل بخشش مسئولین

حقیقتاً جای تأسف دارد که می بینیم فعالیتهای این چنینی این شرکت ها هر روز افزوده می شود و تمام فروشگاههای کشوره نیز میزبان همین برند های ضداسلامی و صهیونیستی هستند. امید است غفلت بزرگ و چند ساله مسئولین امر، بالأخص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی منطقه، که بیش از گذشته به نفع ملت های آزاده و به ضرر منافع جاه طلبانه صهیونیست هاست از بین رفته و بالأخره تصمیمی قطعی در جهت تحریم این کالاها گرفته شود

نمایشگاه دانشجویی در روز قدس سبزوار پیرامون سومالی و تحریم کالاهای صهیونیستی + عکس

برپایی نمایشگاه های عکس مردم و کودکان قحطی زده سومالی و معرفی کمپانی های حامی دولت اسرائیل از جمله برنامه ها بود. عرضه و معرفی محصولات نرم افزاری و مستند پیرامون مقاومت اسلامی از دیگر فعالیت هایی بود که اعضای این تشکل دانش آموزی انجام دادند.

واردات محصولات صهیونیستی موجب جواز شرعی استفاده از آن‌ها نیست

اگرچه دلايل متعددی درباره صهيونيستي بودن شرکت نستله و حرام بودن خريد و مصرف محصولات آن به فتواي همه مراجع حکايت دارد، اما تعلل دولت در برخورد با واردات و توليدات اين شرکت، خريداران داخلي را به ترديد واداشته است.

کشورهای اسلامی باید به دنبال تحریم گسترده رژیم صهیونیستی باشند

رييس انجمن فارغ التحصيلان تايلند با انتقاد از سياست هاي برخي از كشورهاي اسلامي در قبال رژيم صهيونيستي، گفت: كشورهاي اسلامي بايد به دنبال تحريم گسترده رژيم صهيونيستي باشند.

فتوای مقام معظم رهبری در خصوص شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی

باید از معاملاتی که به نفع دولت غاصب اسراییل ـ که دشمن اسلام و مسلمین است ـ خودداری شود و وارد کردن و ترویج کالاهای آنان که از ساخت و فروش آن سود می‌برند، برای هیچ‌کس جایز نیست. هم‌چنین خرید آن کالاها از سوی مسلمانان، به خاطر مفاسد و ضررهایی که برای اسلام و مسلمین دارد، جایز نیست.

محاکمه ۵ فرانسوی خواهان تحریم کالای اسرائیلی

فریده و محمد و علی و اندری و جک پنج فرانسوی مسلمان و غیر مسلمان هستند که یک سال پیش درباره یک موضوع یعنی مخالفت با سیاست اسرائیل از طریق دعوت به تحریم کالاهای این رژیم به توافق دست یافتند. آنها امروز پس از متهم شدن به کینه توزی و نژادپرستی به دادگاه میلوز فراخوانده شده اند.

ما به نستله اعتراض می‌کنیم، به آن جایزه می‌دهد!

میرتاج الدینی: یکی از کارهایی هم که پیگیری می‌کردم تحریم کالاهای صهیونیستی بود. نتیجه‌اش تشکیل کمیته تحریم بود... در مورد تحریم کالاهای صهیونیستی چند گروه تکلیف دارند. یک بحث حاکمیت است. یعنی در مجلس دولت و قوه قضائیه. یک تکلیف شرعی هم مردم دارند رجایی فر: ما تحقیق کردیم کل کارگری که در ایران اشتغال ایجاد کرده در ایران ۴۰۰ نفر است... این شرکت نستله است با پیام عبریش در بازار میوه و تربار ایران؛ تبلیغ صهوینیستی به زبان عبری! خود دولت اسرائیل هم می‌گوید [نستله]دارد به او کمک می‌کند. شما چطور می‌گویید گربه است؟

تحریم کالاهای صهیونیستی، چرا و چگونه؟

با بررسی سابقه تاریخی اقدامات یهود و به خصوص صهیونیست‌ها، می‌توان متوجه شد که صهیونیسم جهانی بر دو پایه پول (اقتصاد) و رسانه (کنترل و مهندسی افکار عمومی) تکیه کرده است، ستون‌هایی که صهیونیست‌ها با آنها، استیلای خود را در نقاط مختلف جهان به صورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بست و گسترش می‌دهد.