خبر

کودتای شاهزادگان سعودی

محمد بن سلمان برای اینکه بتواند موافقت امریکا و غرب را با این تغییرات به دست آورد با روی کار آوردن شاه زادگان و افرادی که در امریکا تحصیل کرده‌اند و ایالات متحده روی آینده آنان سرمایه گذاری های فکری و معنوی نموده است، اوضاع را به کام غربی ها شیرین نمود.

تجزیه یمن؛ شرط توقف حملات عربستان

این اظهارات نشان می دهد آل سعود با فریب سران کشورهای عربی خصوصا عبدالفتاح السیسی و پادشاه امارات متحده عربی از ظرفیت آنها برای تامین منافع سرزمینی خود استفاده کرده است. تجزیه یمن طبق اظهارات محمد بن سلمان ، امنیت ملی عمان را مخدوش و تنگنای راهبردی برای این کشور ایجاد خواهد کرد.

داعش ایزدی‌ها را به خانواده هایشان می‌فروشد

تروریست های تکفیری داعش گروگان های غیرنظامی ایزدی خود را به خانواده هایشان می فروشند. این تروریست ها در ازای دریافت مبالغی کلان، ایزدی های غیرنظامی را به خانواده های آنها پس می دهند.

با دوستان خیانت؛ با دشمنان خباثت

سیاست خارجی ایالات متحده در دهه‌های اخیر همواره بر توجه صرف به منافع این کشور مبتنی بوده است و ساکنین کاخ سفید بار‌ها اثبات کرده‌اند که کوچک‌ترین اعتقادی به پشتیبانی از هم‌پیمانان خود در اوضاع بحرانی ندارند و از هیچ جنایتی برای تقابل با دشمنان خود نیز کوتاهی نمی‌کنند.

گاردین: خلیفه داعش فلج شده است!

وي افزود: بغدادي همچنان قادر به حركت نيست و پزشكان در مخفيگاهش در شهر موصل در شمال عراق درحال درمان او هستند و از او مراقبت پزشكي می‌كنند.

«حمله به شارلی ابدو کار سعودی‌ها بود»

در همین راستا مقرن بن عبدالعزیز، ولیعهد سابق عربستان که با به تخت رسیدن سلمان بن عبدالعزیز از مقام خویش عزل شد، با انتشار اعلامیه ایی از مردم شبه جزیره خواست تا علیه حکومت دیکتاتوری سلمان به پا خیزند.

جنگنده چینی هم به بازار آمد

نیروی هوایی ارتش چین در سال های اخیر با تولید جنگنده های بومی توانسته به یکی از قدرت های برتر نیروی هوایی در آسیا تبدیل شود. هم اکنون چین برنامه هایی را برای مدرنیزه کردن نیروی هوایی خود و جایگزین کردن هواپیماهای قدیمی با انواع جنگنده نسل چهار و در آینده نزدیک نسل پنجم دارد.

ترکیه پرچم سلطه بر شامات را پس گرفت

وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه گفت که این کشور پس از گذشت صد سال، پرچم حاکمیت دولت عثمانی بر بلاد شام را که در دوره جنگ جهانی اول آن را از دست داده بود، از انگلیس بازپس گرفته است.

حمایت برخی بازیگران هالیوود از کشتار غزه

اسناد ویکیلکس نشان می دهد برخی به اصطلاح ستاره های سینمایی در "هالیوود" از کشتار اخیر علیه غزه حمایت کرده اند.

تأکید شیخ الازهر بر هوشیاری ملت عراق

شیخ الازهر در دیدار با رئیس جمعیت علمای اهل سنت عراق، بر ضرورت هوشیاری ملت عراق در برابر فتنه ها و توطئه‌های طراحی‌شده علیه آنان هشدار داد.

شکایت سازمان همکاری اسلامی از شارلی ابدو در دستورکار قرار گرفت

دبیركل سازمان همکاری اسلامی از ارائه راهكار حقوقی برای مقابله با مجله توهین كننده به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) خبر داد.

دو مامور امنیتی مصر در صحرای سینا کشته شدند

دو مامور امنیتی مصر بر اثر انفجار بمب در استان ناآرام سینای شمالی کشته و شش تن دیگر زخمی شدند .

سخنگوی طوفان قاطعیت: عملیات در یمن وارد مرحله جدیدی شد

سخنگوی ائتلاف موسوم به طوفان قاطعیت مدعی شد عملیات علیه یمن پس از تحقق اهداف راهبردی وارد مرحله جدیدی شد.

دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی حکم مصادره املاک فلسطینیان را در کرانه باختری صادر کرد

دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی قانونی را صادر کرد که بر اساس آن املاک فلسطینیان در کرانه باختری رود اردن به ویژه در قدس مصادره خواهد شد.

شیخ رائد صلاح: محمد مرسی رئیس جمهوری قانونی مصر است

رئیس یکی از گروههای فعال فلسطینی در اراضی اشغالی 1948 گفت حضور فلسطینی ها در کنست رژیم صهیونیستی هیچ فایده ای جز اعلام اعتراضات ندارد و باید در قالب تشکیل کمیته های مردمی به پیگری مطالباتمان بپردازیم.