۰۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸

تظاهرات مخالفان اسلام دراسترالیا به درگیری کشیده شد

تظاهرات گروههاي نژادپرست مخالف اسلام، در شهرهاي مختلف استرالیا برگزار و به درگیری منجر شد.

امت اسلامی- به نقل از شبکه خبری ای بی سی استرالیا این تظاهرات که دیروز در ۱۶ شهر این کشور از جمله سیدنی – ملبورن – آلادید و پرت برگزار شد با اعتراض گروههای ضدنژاد پرستی مواجه و به زد و خورد کشیده شد.

گفته می شود چند نفر در این زد و خوردها زخمی شده اند اما آمار دقیق از مصدومان ارائه نشده است.

گروههای نژادپرست مدعی اند اقلیت مسلمانان در استرالیا به دنبال تغییر هویت فرهنگی این کشور هستند. این ادعا درحالی مطرح می شود که غربی ها با غلبه بر بومیان استرالیا هویت تاریخی ،فرهنگی و ملی آنان را تغییر دادند به گونه ای که اکنون حس انزواطلبی و بدبینی نسبت به دولت خود دارند.

مل گرگسون مسئول برگزاری تظاهرات ضدنژادپرستانه در ملبورن به ای بی سی گفت: دولت استرالیا تئوری توطئه را دنبال می کند.

پس از اعمال ضد بشری تروریست های داعش در عراق و سوریه برخی سیاسیون استرالیا این جنایات گروه های تروریستی را بهانه ای برای اسلام هراسی قراردادند و روزگار سختی را به مسلمانان این کشور تحمیل کردند.

حجاب و برقع زنان مسلمان نیز سال گذشته در تبلیغات ضداسلامی، مساله روز پارلمان استرالیا و قانون مبارزه با تروریسم این کشور به اصطلاح دمکراتیک شد تا ادعاکنند تروریسم با اسلام برابر است و سیاست اسلام هراسی را ادامه دهند. همزمان کری برناردی سناتور افراطی استرالیایی چراغ حمله به حجاب زنان مسلمان استرالیایی را روشن کرد و هجوم به مسلمانان این کشور هر روز افزایش یافت.

برچسب‌ها: ٬

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*